In Japan hebben ze soms een rare smaak en gewoontes. Waar de Lexus IS met F-Sport pakket er nog redelijk elegant uitziet, is de versie die Toyota Racing Development hier presenteert, weer net iets teveel van het goede.
Kennelijk is er in het land van de rijzende zon vraag naar een nog extreme IS en Toyota Racing Development dacht daar kunnen we wel wat mee. En zo werd deze kit voor de Lexus IS geboren.
De bodykit bestaat uit een nieuwe voor- en achterbumper waarvan de laatste met diffuser en dubbele uitlaat, nieuwe zijskirts, achterspoiler en natuurlijk een verlagingsset met 19”-inch velgen. Op motorisch gebied blijft alles bij het oude.
Met een omgerekende prijs van bijna 10 mille in euro’s lijkt het er op dat deze kit niet naar Europa komt, maar dat dachten we van deze kit voor de GT86 ook.